Tosya TV Canlı Yayın İzle

Gano Excel Nedir?

gano-excel-nedir

Gano Excel Ürünleri Hakkında ve Gano Excel ile ilgili sizlerde detaylı bilgileri paylaşıyoruz.
05 Ağustos 2013 Pazartesi 19:20

 
1983 yılında temeli atılan şirket, 12 yıllık AR-GE çalışmaları sonunda 1995 yılında "Gano Excel International" olarak Network Marketing dünyasındaki yerini almıştır.

Gano Excel
, dünyanın en çok tüketilen ikinci ham maddesi olan kahve ile ganoderma lucidum türündeki mantarı birleştirerek bir ilki başarmıştır ve yeni bir tanımlamanın oluşmasını sağlamıştır:

"Sağlıklı Kahve" Ganoderm üretiminde Dünyadaki pazar payı: %83'tür.
Ganoderma Lucidum mantarının faydalarından bahsedelim:
reishi-mantarinin-faydalari
  • Detox: Ganoderm, kanı filtrelemek suretiyle vücudumuzdaki istenmeyen ve zararlı toksinleri nötralize eden ve vücuttan atan bir ajan olarak etkinlik göstermektedir.
  • Anti-Tümör Etkinliği: Yapılan araştırmalar, Ganodermanın aktif bileşenlerinden biri olan polisakkaritin antitümör özellikle sergilediğini ve tümör metastazını indirgediğini ispat etmiştir.
  • Antiviral - Antimikrobiyal Etkinliği: Ganoderm, vücut immun sistemine katkı sağlayarak enfeksiyonlardan korunmasına yardımcı olur.
  • Kolesterol Düşürücü Etki
  • Tansiyon Düşürücü Etki
  • Kan Şekeri Düşürücü Etki
  • Antioksidan Özellik
  • Antialerjik Özellik

Ganoderma Lucidum'a, Çince'de Lingzhi adı verilmiştir ve "Ölümsüzlük Mantarı" anlamına gelmektedir. Yukarıda bahsettiğimiz özellikleri düşündüğümüz zaman bu ismi hakkettiğini söyleyebiliriz. Gano Excel, Ganoderma Lucidum mantarını kahve ile müthiş bir ikili haline getirmekle kalmamış, Network Marketing ticaret modelini benimseyerek insanların kendi işlerini kurmalarına da olanak tanımıştır. Ve yine, yeni tanımların ortaya çıkmasını sağlamıştır: "Kahvenizi yudumlarken para kazanın" , "Kahveyle gelen sağlık ve refah" Ganoderma Lucidum(Reishi mantarı) kullanarak hem sağlıklı, zinde, kaliteli bir ömür sürebilir hem de bir iş sahibi olabilirsiniz. İş paketlerinden biriyle kendi işinizi kurabilir, hem perakende satışlardan hem de organizasyon kazançlarına sahip olabilirsiniz.

Gano Excel Ürünleri:


gano-excel-urunleri
Ganoderma 90 tablet
Gano C'Real Spirulina Oat(yulaf)
Gano Supreno Premium Kahve
Gano Cafe Klasik
Gano Cafe Üçü bir arada
Gano Cafe Mocha
Gano SOD Çayı
Gano Schokolade
Gano Fresh Diş Macunu
Gano Sabun
Gano Transparent Sabun
ve yeni yılla birlikte ürün gamı artacaktır.
Gano Excel iş modeli ve ürünleriyle alakalı ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki linke tıklayarak sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Gano Excel - Sağlıklı Kahve info@ganoexcelbiz.com

Haber okunma sayısı: 10397
Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KASTAMONU - HAVA DURUMU

KASTAMONU

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ